Про компанію

Виробниче підприємство «УКРВЕНТ»

Виробниче підприємство «УКРВЕНТ» було засноване у 2002 році та є одним
з основних постачальників вентиляційного обладнання для різних галузей
промисловості та головним чином для будівельного сектору.

Сьогодні завод «УКРВЕНТ» – це велике підприємство, що має в розпорядженні високоефективні виробничі потужності. Компанія, що динамічно розвивається, яка прагне розширювати асортимент продукції і ретельно стежить за якістю обладнаня, що робляться.

До основних видів продукції відносяться вентилятори димовидалення і протипожежні клапани, які знайшли широке застосування на різних промислових і громадських об’єктах України, Молдови, Румунії і Грузії. Взаємовигідне партнерство і довготривала співпраця з великими підприємствами України дозволяє входити до числа перевірених постачальників вентиляційного обладнаня для виробничого, сільськогосподарського і будівельного секторів.

Підприємство здійснює постачання різних елементів вентиляції:

  • Вентилятори дахові, радіальні, осьові – загальнопромислового призначення та димовидалення;
  • Клапани протипожежні – димовидалення, вогнезатримуючі та надлишкового тиску;
  • Повітрорегулюючі пристрої – повітряні заслінки, клапани зворотні;
  • Комплектуючі – віброізолятори, гнучкі вставки тощо

Команда заводу – це згуртований колектив досвідчених працівників, які роблять свою роботу на совість і цінують репутацію компанії. Наші співробітники – це відповідальні, енергійні, висококваліфіковані фахівці, здатні вирішувати будь-які поставлені завдання. Це дозволяє нам виконувати індивідуальні замовлення та максимально задовольняти потреби Замовника.

Власне виробництво дозволяє зберігати прийнятні ціни на ринку вентиляційного обладнання та забезпечує здорову конкуренцію. На заводі впроваджено та успішно зарекомендувала себе система якості, яка передбачає наскрізний контроль всього виробничого процесу.

Якість продукції відстежується на всіх етапах виробництва, з отримання заготовки до відвантаження готового устаткування. У роботі відділу продажу передбачено зворотний зв’язок із споживачами для виявлення їх побажань, зауважень та пропозицій.

Основними факторами, що забезпечують конкурентоспроможність компанії, є оперативна робота співробітників, висока якість та надійність продукції. Також виділяються гнучка цінова політика та привабливість продукції в очах споживачів.

Якщо ви зацікавлені в нашій продукції, бачите перспективи у співпраці, а також бажаєте докладніше ознайомитися з діяльністю заводу, наші фахівці будуть раді допомогти і дадуть відповіді на всі запитання.